Pro SYS

PRP, Trombositten Zengin Plazma, yüksek konsantrasyonlu trombosit içeren plazmadır. PRP tedavisi ile hastanın trombositlerindeki kendi büyüme faktörleri kullanılır.
PRP tedavisi, hastanın kendi kanındaki büyüme faktörlerini ayırıp konsantrasyon ederek hasarlı dokulara enjekte edilmesi ile yapılan, bu şeklide hızlı ve güçlü doğal bir kür oluşturulan temel yollardan birisidir. Kendi kanınız kullanıldığı için herhangi bir enfeksiyon, yan etki veya ters reaksiyon oluşturmaz. Neden Prosys PRP?
Prosys PRP, patentli teknolojisi ile, kandaki trombositlerin tam ve uygun bir şekilde ayrılmasını ve konsantre edilmesini sağlayan güvenli bir üründür, kimyasal madde kullanılmaz ve enfeksiyon oluşturmaz.
- Tam PRP ayrımı yapabilmek ve konsantre edebilmek için tasarlanmış özel kit
- Tam ayrım yapılabilmesini mümkün kılan patently teknoloji; sentrifüjden sonra kırmızı kan hücreleri ile üzerinde oluşan beyaz kan hücrelerinin ayrımını gözle görebilirsiniz.
- Özel konsantrasyon kiti, PRP konsantrasyon oranı kontrolünü kolayca ve uygun şekilde yapabilmenizi sağlar
- Gamma ışınları ürünün bakteriyel enfeksiyondan korunmasını sağlar
- PRP ayrıştırma sürecinde antikoagulandan başka herhangi bir kimyasal katkı maddesi kullanılmaz

Uygulama Alanları

Estetikte: Ekstraselüler matriksin rejenarasyonu Beyazlatma Operasyondan sonra yara bakım amaçlı İnce kırışıklıkların azaltılması

Diş Hekimliğinde: İmplantasyondan sonra, Yara bakımı amaçlı

Kronik Ağrılarda: Tennis, Golfçü dirseği Tendonopaty iyileşmesi Bağ yaralanmaları

Diğer amaçlar : Yara örtüsü Diabetik ülser tedavisi Saç Dökülmesi